امروز: پنج شنبه 18 آذر 1395 برابر با 08 دسامبر 2016

اخبار مهم روز
موذن‌زاده درگذشت (سه شنبه, 02 آذر 1395 15:07)

محسن نریمان معاون عمرانی وزِیر کشور شد مطلب ویژه

چهارشنبه, 30 مرداد 1392 03:16 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

به گزارش نگاه نیوز مهندس محسن نریمان که پیشتر از وی بعنوان یکی از گزینه های استانداری مازندران نام می بردند بعنوان معاون عمرانی وزارت کشور منصوب شد.

مهندس محسن نریمان از همان آغاز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فعال در ستاد استقبال حضرت امام <<ره>> و حضور در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فعالیت در نظام جمهوری اسلامی را آغاز کرد و با پذیرش مسئولیت دفتر عمران امام بابل در سال 1359 و سمت شهردار بابل با حکم شورای شهر وقت مشغول به خدمت شد.


وی با حضور در صحنه انتخابات مجلس سوم با پشتوانه خدمات عمرانی گسترده ای که ایفا نموده بود، موفق به اخذ اعتماد و کسب اکثریت آرای مردم بابل شد و به عنوان نماینده آنان به  مجلس شورای اسلامی راه پیدا کرد.


نریمان مجددا و با رای مردم بابل برای بار دوم و در دوره چهارم مجلس شورای اسلامی به مجلس وارد شد و با حضور و عضویت در کمیسیون نیرو و مخابرات مجلس چهارم توانست در پست نایب رئیس اول این کمیسیون انجام وظیفه نماید.


نریمان پس از ناکامی در دوره پنجم مجلس شورای اسلامی با اتکا به تجربیات اجرایی و قانونگزاری در مجلس به عنوان مشاور عمرانی آقای مهندس زنگنه و مهندس بیطرف وزرای محترم نفت و نیرو منصوب شد و توانست مسئولیت خطیر آب رسانی مردم شریف استان تهران را به عهده گیرد.


مهندس نریمان در انتخابات مجلس ششم با رأی مثال زدنی (یکصد هزار رأی) تلخی عدم انتخابش در انتخابات دوره پنجم مجلس را از یاد برد و مجددا به عنوان وکیل مردم بابل به مجلس وارد شد.


مهندس نریمان با حضور در مجلس ششم به عنوان رئیس کمیسیون عمران مجلس کار خود را آغاز کرد و توانست با پیگیری مصرانه و کمک ویژه دستگاههای اجرایی هم در بعد کلان کشوری و هم در ابعاد منطقه ای زمینه ساز خدمات ارزشمندی در عرصه عمرانی و اشتغال زایی شود.


اما مهندس نریمان پس از ناکامی در انتخابات مجلس هفتم، مسئولیتهای متعددی به ایشان پیشنهاد شد که از میان آنها مسئولیت استانداری نوپای خراسان شمالی را پذیرفت و اقدامات ارزشمند ایشان موجب ایجاد رضایت فراگیر عمومی گردید.


از دیگر سمت های مهندس نریمان حضور ایشان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور بود.


در نهایت مهندس نریمان بعنوان نماینده مردم بابل در مجلس هشتم حضور داشت.

 

 

 

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: نگاه نیوز خبر می دهد:
خواندن 4479 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 31 مرداد 1392 22:12

اضافه کردن نظر

لطفا برای استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام نمایید . در صورت ورود با نام کاربری خود، پروسه ارسال نظرات شما سریعتر انجام خواهد گرفت.لطفا از به کار بردن کلمات توهین آمیز ، تهمت و افترا پرهیز نمایید.نگاه نیوز حق تصرف و تخلیص و توقیف نظراتی که موارد قانونی و اخلاقی را رعایت ننمایند برای خود محفوظ می داند.اطلاعات و ایمیل کاربران نزد نگاه نیوز محفوظ و در هیچ صورت در اختیار سرورهای تجاری و بنگاههای تبلیغاتی قرار نخواهد گرفت .

نظرات  

 
کیانی
0 #1 کیانی 1392-06-22 12:07
درود بر مرد علم و کار جهادی
نقل قول
 

آخرین اخبار

راههای ارتباطی نگاه نیوز

عضویت در خبرنامه سایت

حالت های رنگی